Navštivte náš Proud Boutique Dlouhá 9, Praha 1.

Šití na míru

Kromě pánských a dámských košil vám ušijeme na míru i oblek, džíny, pyžamo i trenýrky, a jestli přísaháte na tradici volnosti a svobody, pořídíte si u nás i noční košili.

Existují dva různé způsoby, jak si nechat ušít oblečení na míru.

 

PeterJamesProud-kosile-na-miru

 

BESPOKE (čti: bispouk) je metoda, kdy se košile nebo oblek šije opravdu na míru. Bespoke sedí tak dokonale, že se v něm budete cítit líp než ve své kůži. Je to stará vídeňská škola, ale díky nám si s radostí střihne i moderní kousky.

 

MADE TO MEASURE („MĚŘENKA“) je populární a cenově dostupnější cesta k oblečení na míru. Již hotovou košili vytvarujeme tak, aby vám dokonale padla. Všechno ostatní je na vás a výslednou podobu si můžete vyladit do posledního detailu.

 

PROCES ŠÍTÍ může trvat až 2 týdny. Přijdete k nám do The Shirt Baru a nebo si nás objednáte k sobě domů či do firmy. Z našich vzorníků zvolíme nejvhodnější látku, vezmeme vám míry a společně doladíme finální vzhled košile výběrem límce, knoflíků a manžet.

 

FITTING je zkouška již připravené košile. Krejčí nebo švadlena přímo na vás označí poslední úpravy košile a je hotovo. Detaily doladíme a košili vám pošleme poštou na předem zvolenou adresu.

 

 

poukaz1
poukaz2

 

 

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Nevyplňujte toto pole: