Navštivte náš Proud Boutique Dlouhá 9, Praha 1.

O nás

I'm not old, I'm a Master

 

Věk je jen číslo a v každém věku můžete být pravý Master v tom co děláte, s láskou, zápalem a vášní, tak jako jsme my, celoživotní milovníci cyklistiky začali jezdit "na stará kolena" na dráze. A když, tak pořádně, včetně Mistrovství světa Masters v Manchestru. Žádní veteráni - Masters!

A rozhodně v tom nejsme sami, věříme, že i vy se snažíte být Mastery ve svých sportech, zálibách, koníčcích. Přesně tak vznikl nápad na kolekci Masters a věříme, že si v ní najdete svůj styl.


 

 

 

 

 

Trika Proud

 

Primární myšlenka byla kvalitní triko se zajímavým motivem převážně volnočasové aktivity - lyže, kolo, sport …ale aby nebylo “reklamní“.

Jsme přesvědčeni, že billboardů s obrovským logem je všude již dost. Trika Proud mají tudíž tři hlavní cíle. Dát vám možnost se na první pohled odlišit, stylově vykřičet co vás baví a to vše v nejvyšší možné kvalitě. Proto jsou všechny trika ze 100% bio broušené bavlny s kvalitním a navíc ekologickým digitálním potiskem.

 

Kontakt

Sídlíme v našem Shirt baru na Dlouhé 9, v Praze 1. Zde nás taky za “normálních” okolností naleznete, můžete se přijít poradit, umíme správně vzít vaše míry, nebo si můžete jen přijít povykládat.
Máte dotazy, chcete se zeptat na šití na míru pro vás, nebo i firmu? Chcete jako dárek nechat udělat triko s motivem na zakázku? Napište nám na hrdy@peterjamesproud.cz.

Potřebujete se zeptat na něco rychle?

Zavolejte na: +420 732 770 140.

 

Do obchodu